1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bolvadin'de Öğrencilere 'liderlik' Semineri

Bolvadin'de Öğrencilere 'liderlik' Semineri

Bolvadinde Öğrencilere  liderlik Semineri
A+A-

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Bolvadin Gelişim Platformu ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ve orta öğretim okulu öğrencilerine yönelik liderlik seminerlerinin verilmeye b

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Bolvadin Gelişim Platformu ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ve orta öğretim okulu öğrencilerine yönelik liderlik seminerlerinin verilmeye başlandığı bildirildi.
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Çakırer tarafından verilen seminerin ilki M.Hüsnü Gemici Anadolu Öğretmen Lisesi'nde gerçekleştirildi. İlk semineri geleceğin öğretmenlerine 'Lider Öğretmenlik' konusunu seçtiğini söyleyen Mehmet Akif Çakırer,"Ülkenin geleceği için okullarımızdan yetenekleri çıkartmak hayati derecede önemlidir.Yetenekleri de keşfeden liderlerdir.Tarih lider çıkarma konusunda yeterince çömert değildir. Ülkemiz liderlere endeksli bir toplumdur. Liderlerin eksikliği her zaman hissedilir. İşte bu sebeble geleceğin liderlerini çıkarmalıyız" dedi.
(MK-SK-Y)

18.12.2012 17:18:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT