1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bolvadin'de Kanalizasyon Sorununu Çözülüyor

Bolvadin'de Kanalizasyon Sorununu Çözülüyor

Bolvadinde Kanalizasyon Sorununu Çözülüyor
A+A-

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçe Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, eski sistemde meydana gelen arızalar nedeniyle kanalizasyon sorunları meydana geldiğini belirterek, "Bu çağda hala daha kanalizasyon so

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçe Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, eski sistemde meydana gelen arızalar nedeniyle kanalizasyon sorunları meydana geldiğini belirterek, "Bu çağda hala daha kanalizasyon sorunu yaşanıyorsa bu meselenin en erken zamanda bitirilmesi gerekir" dedi.
Bolvadin'in kanalizasyon sorununu ortadan kaldıracağını ve yoğun yağışlarda bazı bölgelerde ortaya çıkan tıkanma sorunu nedeniyle zaman zaman sıkıntılar yaşandığını söyleyen Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, "Personelimiz, bilhassa yağışlı havalarda gece geç saatlere kadar çalışarak, halkımızın taleplerini karşılıyor. Araçlarımız ve ekiplerimizle mükemmel bir hizmet verdiğimize inanıyorum. Yeni yerleşim alanlarında da ihtiyaç önceliğine göre ve nüfus yoğunluğu ölçü alınarak bu konuda faaliyetlerimiz sürüyor. Herhangi bir aksaklığa meydan vermemeye özen gösteriyoruz" diye konuştu.
(MK-GC-SK-Y)

28.01.2013 14:56:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT