1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bolvadin Meydanı'nda Park Yeri Düzenlemesi

Bolvadin Meydanı'nda Park Yeri Düzenlemesi

Bolvadin Meydanında Park Yeri Düzenlemesi
A+A-

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesi şehir merkezinde park yeri düzenlemesi yapıldı. Düzenlemenin, gelişi güzel parkları önlemek ve trafik akışında rahatlığı sağlamak amacıyla yapıldığı belirtildi. Ayr

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesi şehir merkezinde park yeri düzenlemesi yapıldı.
Düzenlemenin, gelişi güzel parkları önlemek ve trafik akışında rahatlığı sağlamak amacıyla yapıldığı belirtildi. Ayrıca, ilçede doğalgaz çalışmaları nedeniyle bazı bölgelerde yapılan kazı çalışmalarından dolayı ortaya çıkan çukurlar, geçici bir uygulama ile örtüldü.
Çarşı Camii karşısındaki bölgede yasak olmasına rağmen parkların devam ettiği, tek yön uygulamasına sıkıntı veren bir sıkışıklık meydana geldiğini belirten yetkililer, bu alanda sabit dubalarla kontrol sistemini uygulamaya geçirdiler. İlçede yapılan doğal gaz çalışmaları nedeniyle ise İmaret Evleri, Alkaloid Caddesi ve Emirdağ Caddesi'nde yoğun olarak yapılan kazı çalışmaları Bolvadin Belediyesi ekipleri tarafından geçici bir uygulama ile örtüldü.
Kış mevsiminde zorluk yaşanmaması amacıyla çıkma parkelerle kazılan yerlerin örtüldüğü ve mevsim şartlarının uygun olmasının akabinde bu yollarda düzenleme çalışmasının başlatılacağı belirtildi.
(MK-GC-Y)

13.01.2013 14:08:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT