1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bolu'da Okullar Yarın Tatil

Bolu'da Okullar Yarın Tatil

Boluda Okullar Yarın Tatil
A+A-

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, kendisine ait twitter hesabından yayınladığı mesajla, Bolu genelinde yarın tüm okulların tatil edildiğini açıkladı. Kenti etkisi altına kar yağışı sonrası eğitimde de a

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, kendisine ait twitter hesabından yayınladığı mesajla, Bolu genelinde yarın tüm okulların tatil edildiğini açıkladı.
Kenti etkisi altına kar yağışı sonrası eğitimde de aksaklıklar yaşandı. Bolu'da özellikle taşımalı eğitim gören öğrenciler, okullarına geç kaldı. Nurcan Çınar isimli bir öğrenci, twitter hesabından Vali İbrahim Özçimen'e seslenerek, "Vali amca, okullar tatil olmalı. Okula yarım saat geç geliyoruz" dedi. Mesajı okuyan İbrahim Özçimen de kendisine ait twitter hesabından müjdeli haberi verdi. Mesaj yayınlayan Özçimen, "Meteorolojik tahminler gereğince yarın okullarımızı tatil ediyoruz" dedi.
Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre, kar yağışının da yarın da etkisini artıracak olması nedeniyle Bolu genelindeki tüm okullar bir gün (yarın) süreyle tatil edildi.

08.01.2013 13:30:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT