1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bolu Sokaklarında Renkli Görüntüler

Bolu Sokaklarında Renkli Görüntüler

Bolu Sokaklarında Renkli Görüntüler
A+A-

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın koluna giren kız öğrenciler, İzzet Baysal Caddesi'nde yürüyüş yaparak başkan Yılmaz'ı soru yağmuruna tuttular. Kar yağışının etkili olduğu kent merkezinde r

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın koluna giren kız öğrenciler, İzzet Baysal Caddesi'nde yürüyüş yaparak başkan Yılmaz'ı soru yağmuruna tuttular.
Kar yağışının etkili olduğu kent merkezinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Sık sık sokaklarda yürüyerek vatandaşlarla sohbet etmeyi gelenek haline getiren Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kar yağışı altında yine yürüyüşe çıktı. İzzet Baysal Caddesi'ndeki yürüyüş sırasında yanına gelen Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Meslek Yüksekokulu 1.Sınıf öğrencisi Zeynep Çeliktaş ve lise mezunu Emine Çetinkaya sohbet etmeye başladı. Kız öğrencileri koluna takan Başkan Yılmaz, arka arkaya sorulan sorulara yanıt verdi. Kız öğrenciler, "Başkanım, bu caddedeki çalışma ne zaman bitecek. Bu dikilen ağaçlar ne ağacı" diye sordu. Başkan Yılmaz da çalışmaların hava koşullarına göre en kısa sürede biteceğini söylerken, caddeye dikilen ağaçların ise ıhlamur ağacı olduğunu söyledi.
Belediye Meydanı'ndan Hükümet Meydanı'na kadar öğrencilerle yürüyüş yapan Yılmaz, daha sonra programa katılmak üzere öğrencilerden ayrıldı.
(UU)

07.01.2013 17:36:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT