1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bölgesel Amatör Ligi

Bölgesel Amatör Ligi

Bölgesel Amatör Ligi
A+A-

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Grup lideri Erganispor'un, Antalya'nın Alanya ilçesinde sürdürdüğü kamp çalışmaları sona erdi. BAL''da ilk yarıyı en yakın rakibinin dört puan önünde tamamlayan Erganisp

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Grup lideri Erganispor'un, Antalya'nın Alanya ilçesinde sürdürdüğü kamp çalışmaları sona erdi.
BAL''da ilk yarıyı en yakın rakibinin dört puan önünde tamamlayan Erganispor, ikinci yarı hazırlıklarını da tamamlayarak bugün Ergani'ye döndü. İkinci yarı öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Erganispor Basın Sözcüsü Süleyman Kızan, ilk yarıyı lider tamamlamanın her şeyi bitirdiği anlamı taşımadığını söyledi. Kızan, "Şimdi önümüzde ilk yarıdan daha zor bir dönem var. Bu dönemde yapılan hataların telafisi mümkün değil. Bu nedenle en az hatayı yapan takım olmak istiyoruz. Ekibimize inanıyor, güveniyoruz. Kampımız oldukça verimli geçti. Oynadığımız son hazırlık karşılaşmasını da kazandık. Kamp boyunca tüm hazırlık karşılaşmalarını kazandık. Bu evrede maç kazanmanın en büyük önemi futbolcuların kendilerine olan güvenidir. Bu tür maçları kazandıkça futbolcuların kendilerine olan özgüveni artar. Hazırlık kampımız bugün sona erdi. Takımımıza iki günlük izin verdik. Pazartesi günü Ergani'de hazırlıklarımıza devam edeceğiz. Lig'in ilk maçını komşu ilçemiz Bismil ile oynayacağız. Erganispor'un hedefi oynadığı tüm maçları kazanmaktır. Bu doğrultuda hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz" dedi.
(YUK-YRT-Y)

18.01.2013 11:19:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT