1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bölgeler Arası Genç Erkekler Futbol Şampiyonası

Bölgeler Arası Genç Erkekler Futbol Şampiyonası

Bölgeler Arası Genç Erkekler Futbol Şampiyonası
A+A-

Hakkari'de düzenlenen 'Liseler arası Genç Erkekler Futbol Şampiyonası'nda birinci olup bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanan Cumhuriyet Lisesi Futbol Takımı Iğdır'a gitti. Hakkari'yi bölge şamp

Hakkari'de düzenlenen 'Liseler arası Genç Erkekler Futbol Şampiyonası'nda birinci olup bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanan Cumhuriyet Lisesi Futbol Takımı Iğdır'a gitti.
Hakkari'yi bölge şampiyonasında temsil edecek olan 18 futbolcu; bir müdür yardımcısı, bir öğretmen ve takımın teknik direktör Necmi Güldal öncülüğünde Iğdır'a gitmek üzere kentten ayrıldı. Cumhuriyet Lisesi Futbol Takımı Teknik Direktörü Necmi Güldal, Hakkari'yi şampiyonada en güzel şekilde temsil edeceklerini belirterek, daha sonrada Türkiye finallerine katılacaklarını söyledi. Güldal, "Ekibimize olan inancım ve güvenim tamdır. İyi bir kadro ile bölge şampiyonasına katılacak ekibimizde Hakkarispor'un alt yapısından 8, TEDAŞ'tan 3, Belediyespor'dan 2, Zapspor'dan 1 ve Durankayaspor'dan da 1 futbolcu yer almaktadır. Sporcularımıza güvenimiz sonsuzdur. İnşallah onlarda gösterecekleri performansla bizleri mahcup etmezler. Herkesin duasına ihtiyacımız var. İnşallah Türkiye finallerine kalarak Hakkari'ye döneceğiz'' dedi.
(FT-MSA-Y)

21.01.2013 17:05:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT