1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bölge Eğitim Toplantısı Ekibinden Okul Ziyareti

Bölge Eğitim Toplantısı Ekibinden Okul Ziyareti

Bölge Eğitim Toplantısı Ekibinden Okul Ziyareti
A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen "Bölge Eğitim İstişare Toplantısı" için Van'a gelen ekip, Van Vestel Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ni ziyaret etti. Bölgenin eğitim durumunu görüşmek

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen "Bölge Eğitim İstişare Toplantısı" için Van'a gelen ekip, Van Vestel Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ni ziyaret etti.
Bölgenin eğitim durumunu görüşmek için Van, Batman, Bingöl, Bitlis, Hakkâri, Muş, Siirt il, ilçe milli eğitim müdür ve şube müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı sonunda Van Vestel Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ne ziyaret düzenlendi. Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Birol Ekici, Bakanlık yetkilileri ve Van Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, sınıfları ziyaretlerinde öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ettiler. Fatih Projesi kapsamında bütün sınıflarında akıllı tahta yer alan okulda Müsteşar Yardımcısı Ekici, öğretmen ve öğrencilerden tahtanın kullanımı hakkında bilgiler aldıktan sonra çalışma örneklerini tahta üzerinde göstermelerini istedi.
Öğretmen ve öğrencilerin akıllı tahtada gösterdikleri uygulamalarla ilgili konuşan Müsteşar Yardımcısı Ekici, "Öğretmenlerimizin akıllı tahtayı maharetle kullandıklarını memnuniyetle gördüm" dedi.
Okulun bütün bölümlerini ziyaret eden misafirler, uygulamalardan ve çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirterek okuldan ayrıldılar.
(MET-Y)

23.01.2013 16:53:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT