1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Boğazlıyan'da Bedava Çiğ Köfte'ye Yoğun İlgi

Boğazlıyan'da Bedava Çiğ Köfte'ye Yoğun İlgi

Boğazlıyanda Bedava Çiğ Köfteye Yoğun İlgi
A+A-

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde açılışı gerçekleştirilen Çiğ Köfte Salonu bedava dürüm dağıtınca vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Boğazlıyan ilçesinde Köksal Bey Çiğ Köfte Salonunun açılışını yapan

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde açılışı gerçekleştirilen Çiğ Köfte Salonu bedava dürüm dağıtınca vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Boğazlıyan ilçesinde Köksal Bey Çiğ Köfte Salonunun açılışını yapan işletmeci Serkan Dündar, salonun açılışı dolayısıyla bedava çiğköfte ve dürüm dağıtınca salon önünde uzun kuyruk oluştu. Çiğköfte Salonunun açılışını Uzunlu Belediye Başkanı Turan Koç ve Çalapverdi Belediye Başkanı Mehmet Tanrıkulu yaptı. Uzunlu Belde Belediye Başkanı Turan Koç, Boğazlıyan ilçesinin hızla geliştiğini belirterek, "Her geçen gün bu tür iş yerleri ne ihtiyaç artıyor. Ayrıca burada yapılan istihdam da çok önemli. Çiğköfte salonunun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.
Çiğköfte İşletmecisi Serkan Dündar da, Boğazlıyan halkına en iyi hizmeti vermek istediklerini söyledi. Çiğköfte Salonunun açılışında bedava çiğköfte ve dürüm alan vatandaşlarda yapılan ikramdan dolayı teşekkür ettiler.
(ÖE-SK)

13.12.2012 16:31:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT