1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bodrumsporlular Yemekte Bir Araya Geldi

Bodrumsporlular Yemekte Bir Araya Geldi

Bodrumsporlular Yemekte Bir Araya Geldi
A+A-

Muğla'nın Bodrum Belediyesi Bodrumspor Geleneksel destek gecesi düzenlendi. Geceye yüzlerce Bodrumlu katıldı. Bu yıl Bölgesel Amatör Lig 7. Grup'ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor için dest

Muğla'nın Bodrum Belediyesi Bodrumspor Geleneksel destek gecesi düzenlendi. Geceye yüzlerce Bodrumlu katıldı. Bu yıl Bölgesel Amatör Lig 7. Grup'ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor için destek gecesi düzenlendi.
Geceye Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, protokol üyeleri, dernek ve oda temsilcileri, işadamları ve Bodrumlular katıldı. Geceye oldukça yoğun ilgi gösterildi. Bazı davetliler Diamond Otelin balo salonunda yer bulmakta zorlandı.
HEDEF 3. LİG
Gecenin açılış konuşmasını yapan Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrumspor'un hedefinin 3. Lig olduğunu açıklayarak, " Lig başladığında Muğlaspor'un üzerinde bitirmemiz yeterli diyorduk. Ancak şu anda görüyoruz ki takımımızın motivasyonu şampiyonluk. Bizden çok daha güçlü takımlara deplasmanlarda kafa tutuyoruz. Bizlere bu yolda destek veren kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve siz değerli Bodrumsporlulara teşekkür etmek istiyorum" dedi.
Rıza Karakaya daha sonra Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'a ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a plaket verdi.
(EA-İK)

15.12.2012 17:21:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT