1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bodrumlu Minikler Polisle Tanıştı (Fotoğraflı

Bodrumlu Minikler Polisle Tanıştı (Fotoğraflı

Bodrumlu Minikler Polisle Tanıştı  (Fotoğraflı
A+A-

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Amirliği ve motorize yunus ekipleri, minik öğrencileri okullarında ziyaret ederek hediyeler verdi. odrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum De

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Amirliği ve motorize yunus ekipleri, minik öğrencileri okullarında ziyaret ederek hediyeler verdi.
odrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Amirliği ve motorize yunus ekipleri, Bodrum'da bulunan okulları gezerek minik öğrencileri toplumsal olaylar konusunda bilinçlendirdi. Bodrum Cumhuriyet ilk öğretim okulunu ziyaret eden polisler önce 1-A sınıfına girdi. Minik öğrenciler polisleri karşısında görünce önce şaşırdı daha sonra verilen hediyeleri görünce sevgilerini alkış çalarak gösterdi. Takvim ve ders planlama kağıttan polisler öğrencilerin sıralarına teker teker oturarak çocuklara bilgi verdi. Okula yeni başlayan çocuklara bilgi notlu takvimleri okuyarak bilinçlendirdi. Bodrum yarım adasında bulunan 16 okulu gezecek olan polisler günde 4 okul gezmeyi planlıyor.
(EA-MB-İK)

21.01.2013 18:55:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT