1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bodrum'da Güneş Keyfi

Bodrum'da Güneş Keyfi

Bodrumda Güneş Keyfi
A+A-

Bodrum'da geçtiğimiz hafta yaşanan sel baskını ve olumsuz hava koşullarının ardından yeni hafta yazdan kalma bir günle başladı. Yurdun büyük bir kesimi kara kış ile boğuşurken Bodrum'da sıcaklık 19

Bodrum'da geçtiğimiz hafta yaşanan sel baskını ve olumsuz hava koşullarının ardından yeni hafta yazdan kalma bir günle başladı.
Yurdun büyük bir kesimi kara kış ile boğuşurken Bodrum'da sıcaklık 19 dereceyi gördü. Deniz sıcaklığının 20 derece olduğu turizmin cenneti Bodrum'da az sayıda yerli yabancı turistler ve vatandaşlar güneşli havanın keyfini çıkardı. Birçok vatandaş deniz kenarında güneşe karşı oturmayı tercih etti. Bazı vatandaşlar ise çocuklarını parka götürmeyi tercih etti. Bir hafta süren soğuk hava, fırtına ve şiddetli yağmurun ardından sıcak havayı ve güneşi gören vatandaşlar sokaklara akın etti. Oyun parkları çocuklarla dolup taşarken, sahil kenarları ise güneşin tadını çıkaran insanlarla doldu. Bazı vatandaşlar ise ayaklarını denize sokmaktan kendilerini alamadı.
Bu arada Normallerin üstünde seyir eden hava sıcaklığının birkaç gün daha etkili olacağı yetkililer tarafından bildirildi.
(EA-MB-İK)

14.01.2013 15:46:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT