1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bitlis'te 'halkla İlişkiler Eğitimi' Seminerleri

Bitlis'te 'halkla İlişkiler Eğitimi' Seminerleri

Bitliste halkla İlişkiler Eğitimi Seminerleri
A+A-

Bitlis Belediyesi tarafından Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Teknik Destek Programı kapsamında tüm belediye çalışanlarını kapsayan ve 12 gün sürecek olan 'Etkili İletişim ve Beden Dili, Kurumsal İ

Bitlis Belediyesi tarafından Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Teknik Destek Programı kapsamında tüm belediye çalışanlarını kapsayan ve 12 gün sürecek olan 'Etkili İletişim ve Beden Dili, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi' seminerleri başladı.
Belediye toplantı salonunda yapılan seminerler, 3 ayrı grup halinde düzenleniyor. Eğitim seminerinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, bu eğitimlerin sonunda personellerin kendine olan özgüvenlerinin artacağını ve böylece kendilerini çok rahat bir şekilde ifade edeceklerini belirtti. Başkan Alaydın "Zeytinburnu Belediyesi'nde başkan danışmanı olarak görev yaptım zamanda aynı eğitimden biz de geçtik. Burada yapılan eğitim basit bir eğitim değildir. İmkanlar iyi kullanıldığı takdirde insanlar kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar. Böylece halkımıza daha iyi hizmet etmiş olacağız. Eğitim seminerlerimizin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
(VO-MSA-Y)

06.02.2013 15:31:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT