1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bitlisli Sporculardan Büyük Başarı

Bitlisli Sporculardan Büyük Başarı

Bitlisli Sporculardan Büyük Başarı
A+A-

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 8-9 Şubat 2013 tarihinde 11 ilden 250'ye yakın sporcunun katılımıyla Gaziantep'te düzenlenen İller arası Kick Boks Şampiyonası'nda Bitlisli sporcular büyük baş

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 8-9 Şubat 2013 tarihinde 11 ilden 250'ye yakın sporcunun katılımıyla Gaziantep'te düzenlenen İller arası Kick Boks Şampiyonası'nda Bitlisli sporcular büyük başarı gösterdiler.
Düzenlenen şampiyonaya 6 bayan ve 9 erkek sporcu olmak üzere 15 sporcuyla semikontak ve light kontak kategoriklerinde katıldıklarını belirten antrenörü Ömer Uğur, şampiyonadan 7 birincilik, 4 ikincilik ve 4 de üçüncülükle döndüklerini söyledi. Şampiyonanın verimli geçtiğini ve yeni sporcularının şampiyonada güzel müsabakalar yaptığını anlatan Uğur, "Bu müsabakaya Türkiye şampiyonasına hazırladığımız yeni sporcuları götürdük. Yeni takım eski takımımızdan daha iyi durumda. Yeni başlamalarına rağmen hırsları ve yetenekleri beni çok umutlandırdı. Bu da demek oluyor ki gerek ulusal ve gerekse uluslar arası şampiyonalarda göğsümüzü kabartan sporcularımız Mustafa Okaylar ve Yahya Geylaniler yetişiyor. İnşallah takım olarak da her geçen gün daha iyi olup ilimize daha iyi sonuçlar ve başarılarla döneceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
(HO-MSA-Y)

14.02.2013 13:24:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT