1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bitlis Belediyesi'nden Söyleşi Programı

Bitlis Belediyesi'nden Söyleşi Programı

Bitlis Belediyesinden Söyleşi Programı
A+A-

Bitlis Belediyesi, kültür ve sanat faaliyetleri çerçevesinde 'Popüler Kültür Türkiye'nin Modernleşme Macerası ve Kültürel Sonuçları' konulu bir söyleşi düzenledi. 'Popüler Kültür Türkiye'nin Modern

Bitlis Belediyesi, kültür ve sanat faaliyetleri çerçevesinde 'Popüler Kültür Türkiye'nin Modernleşme Macerası ve Kültürel Sonuçları' konulu bir söyleşi düzenledi.
'Popüler Kültür Türkiye'nin Modernleşme Macerası ve Kültürel Sonuçları' konulu söyleşiye Selahattin Yusuf ile Tarık Tufan konuşmacı olarak katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, belediye olarak kültür ve sanat faaliyetlerine önem verdiklerini ve bu çerçevede birçok sosyal faaliyet düzenlediklerini söyledi. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ifade eden Alaydın, "Belediye olarak her zaman sosyal faaliyetlerden yanayız. Sosyal belediyecilikte bunu gerektiriyor. Bugün de Türkiye'de tanınan iki ismi ilimize getirdik. Programın sonunda yazarların kitapları ücretsiz dağıtılacak" diye konuştu.
Programın ardından Yusuf ve Tufan, katılımcılara ücretsiz olarak kitaplarını imzalayıp hediye etti.
Bitlis Kültür Merkezi'nde gerçekleşen söyleşiye Bitlis Valisi Veysel Yurdakul ve çok sayıda vatandaş katıldı.
(VO-MSA-Y)

10.12.2012 15:00:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT