1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bişder Üyeleri Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Bişder Üyeleri Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Bişder Üyeleri Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
A+A-

Balkan İş Adamları Derneği (BİŞDER) üyeleri Edirne'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde basın mensuplarıyla bir araya gelmek istediklerini belirten Y

Balkan İş Adamları Derneği (BİŞDER) üyeleri Edirne'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde basın mensuplarıyla bir araya gelmek istediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Kurt, yoğun proğram nedeniyle bu güne ertelediklerini söyledi.
BİŞDER'in sadece yurt içinde örgütlü bir dernek olmadığını belirten BİŞDER Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Kurt, "Biz BİŞDER olarak 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle sizlerle bir araya gelmek istemiştik ancak yoğun proğram nedeniyle ancak bu gün bir araya gelebildik. Kısa süre önce kurulan BİŞDER hızla büyüdü ve yurt içinde ve yurt dışında etkin hale geldi. Gecikmeli de olsa sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Yemeğe BİŞDER Genel Sekreteri Yasin Atik, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Bulut ve Edirne'de görev yapan gazeteciler katıldı.

27.01.2013 11:14:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT