1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Birce Akalay - Sarp Levendoğlu Aşkı Noktalanıyor mu ? Küçük Ağa Annesiz Babasız mı Kalacak ?

Birce Akalay - Sarp Levendoğlu Aşkı Noktalanıyor mu ? Küçük Ağa Annesiz Babasız mı Kalacak ?

Birce Akalay - Sarp Levendoğlu Aşkı Noktalanıyor mu ? Küçük Ağa Annesiz Babasız mı Kalacak ?
A+A-

Küçük Ağa Dizisinde başlayan aşk son mu buluyor ? Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Çifti ayrılıyor mu ? Halbuki 4 ay önce evlenmişlerdi ! Birce Akalay - Sarp Levendoğlu Boşanıyor İddiası doğru mu ?

Kısa birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Birce Akalay - Sarp Levendoğlu çifti boşanıyor mu ? Dizi setinde başlayan aşk evlilik ile sonuçlanmış ve Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu dünya evvine girmişlerdi. Aralarında gerginlik yaşanan çift boşanıyor iddiaları gündeme bomba gibi düştü ! Peki bu iddiaların doğruluk payı var mı ?

 

Oyuncu Birce Akalay aralarında Ceyda Düvenci'nin eski eşi olan Can Tunalı'nın da bulunduğu bir grup arkadaşı ile Nişantaşı'nda buluştu. Birce Akalay bir süredir eşi Sarp Levendoğlu ile birlikte poz vermeyince fısıltı gazetesi yayılmaya başladı. En büyük iddia ise çiftin boşanacağı ! Bir süredir birlikte görüntülenemeyen çiftin "Evlilikte Kriz mi Var ?" sorularını da akıllara getirmesi zannediyoruz ki normal. Fakat Birce Akalay iki gün önce Instagram hesabında eşi Sarp Levendoğlu ile birlikte verdiği pozu yayınlayarak boşanma iddialarını bir anda çürüğe çıkarmış olldu. 

A+A-

HABERE YORUM KAT