1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Birbilerine Ateş Açıp, Şikayetçi Olunca Cezaevine Gönderildiler İstanbul

Birbilerine Ateş Açıp, Şikayetçi Olunca Cezaevine Gönderildiler İstanbul

Birbilerine Ateş Açıp, Şikayetçi Olunca Cezaevine Gönderildiler  İstanbul
A+A-

Sivas'ta birbirlerine tabancayla 22 el ateş eden 2 kişi, polise şikayetçi olunca biri 7 yıl 6 ay, diğeri ise 10 ay hapis cezasına çaptırıldı. Olay, 24 Kasım 2011 tarihinde meydana geldi. İddiaya gö

Sivas'ta birbirlerine tabancayla 22 el ateş eden 2 kişi, polise şikayetçi olunca biri 7 yıl 6 ay, diğeri ise 10 ay hapis cezasına çaptırıldı.
Olay, 24 Kasım 2011 tarihinde meydana geldi. İddiaya göre, Urfani Acar (42) ile kardeşi kiraladıkları araçla Sivas İmralı'ya gitti. Urfani Acar ile kardeşi, Türkkeşli yolu üzerinde kardeşinin eşi ile dedikodusu çıkan Binali Turan'la karşılaştı. Karşılıklı silahları çeken taraflar araçlarla seyir halinde 7 kilometre boyunca birbirlerine kurşun sıktı. İki taraftan da yaralının olmadığı olayda polisler 7 kilometre boyunca 22 boş kovana rastladı. Güvenlik güçleri kurşunların 14 tanesini Urfani Acar 8 tanesini ise Binali Turan'ın sıktığını belirledi. Gözaltına alınan taraflar birbirlerinden şikâyetçi oldu. Firari olan Urfali Acar Ataşehir'deki bir adreste yakalandı. Mahkemeye sevk edilen 2 taraftan Urfali Acar'a "kasten adam öldürmeye tam teşebbüsten" 7 yıl 6 ay, Binali Turan'a ise 10 ay hapis cezası verildi.
(ÇK-ÖK-Y)

26.12.2012 11:27:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT