1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bir Gecede Köyü Soydular

Bir Gecede Köyü Soydular

Bir Gecede Köyü Soydular
A+A-

İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Ansızca köyünde, dün gece işyerleri soyuldu. Dükkanlarına gelen esnaf, gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerken, herkesi "acaba nelerimiz çalınmış" telaşı sardı

İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Ansızca köyünde, dün gece işyerleri soyuldu. Dükkanlarına gelen esnaf, gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerken, herkesi "acaba nelerimiz çalınmış" telaşı sardı.
Soyulan işyeri sahiplerinden kahveci Mevlüt Şerbet, "Sabah geldiğimde kahvenin kapılarını açık vaziyette buldum. Sonra baktım LCD televizyonumu ve kasadaki bozuk paraları almışlar. Televizyonumun daha taksitlerini ödemedim. Köydeki işyerlerinin kepenklerini kesmişler. Hasarımız büyük. Köydeki dört işyerine birden girmişler" dedi.
Market sahibi Sinan Kılınç da komşularının haber verdiğini belirterek şunları söyledi: "Sabahleyin işyerime geldim. Bir baktım kapılar açık, kilitler kesilmiş. Fakat alarm olduğu için içeriye girememişler. Muhtemelen alarm çalınca kaçtılar. Alarm olmasa köyde daha büyük zarar olabilirdi."
Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.
(HÇ-HO-Y)

20.01.2013 10:16:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT