1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Bir Batarya Şarzla 100 Selfie Çekilecek! Lenovo...

Bir Batarya Şarzla 100 Selfie Çekilecek! Lenovo...

Bir Batarya Şarzla 100 Selfie Çekilecek! Lenovo...
A+A-

Teknoloji devi Lenovo yeni aksesuarlarını müşterilerine tanıttı. Lenovo'nun yeni saati Vibe Band VB10 ve Vibe Xtension Selfie Flash'ı satışa sunan Lenovo Selfie severlere flaş imkanı tanıyor.

Teknoloji devi Lenovo yeni aksesuarlarını müşterilerine tanıttı.  Lenovo'nun yeni saati Vibe Band VB10 ve Vibe Xtension Selfie Flash'ı satışa sunan Lenovo Selfie severlere flaş imkanı tanıyor.

CES 2015'te kendini gösteren Lenovo, yeni telefonunu, giyilebilir teknolojisini ve selfie aksesuarını tanıttı. 

Tasarımı katmanlı Vibe X2'yle aynı olan Vibe X2 Pro'nun geri tarafı, tamamen metalden oluşuyor. 5,3 inç ekranının dışarıda kolayca göründüğü iddia edilen telefon, 64-bit Snapdragon 615 işlemciyle ve 13MP'lik kameralarla geliyor. 499 dolarlık cihazın belki de bir fena yanı, Android'in nihai sürümü Lollipop yerine Android 4.4'le çalışıyor olması. 

lenovo
 

Vibe Band VB10 
Yeni bir giyilebilir teknoloji tanıtmadan CES'te yer almak elbette olmazdı. Lenovo'nun yeni saati Vibe Band VB10, 1,43 inç'lik e-ink ekranla ve 7 gün pil ömrüyle gelen, adım, uyku, kalori izleme işlevlerine sahip bir aygıt. Bununla beraber Vibe Band VB10, telefon, mesaj ve sosyal file uyarılarına da odaklanıyor. 296x128 piksellik ekranı, 200 karaktere kadar olan mesajları gösterebiliyor. 

IPx7 su geçirmezlik gibi birkaç hoş sıfata daha sahip olan VB10'un fiyatı 99 dolar. 
 

Selfie'siz olmazdı 
Levono'nun nihai mobil aygıt duyurusu, artık bıkmaya başladığımız selfie trendini besliyor. Vibe Xtension Selfie Flash, beş LED ampulünden oluşan bir flaş ve selfie'lerinizde kendinizi aydınlatmanızı sağlıyor. Deklanşör ile yüzde 100 senkronize olan aygıt, bir şarjla 100'e kadar selfie çekebiliyor. Vibe Xtension Selfie Flash'ın fiyatı ise sadece 25 dolar.

A+A-

HABERE YORUM KAT