1. HABERLER

  2. Bir Babanın Feryadı

Bir Babanın Feryadı

Bir Babanın Feryadı
A+A-

Şanlıurfa'da geçici işçi olarak çalışan acılı baba, beyninde tümör bulunan oğlunun kurtarılması için yetkililerden yardım bekliyor. Kastamonu'da ikamet eden ve Şanlıurfa'da geçici işçi olarak çalış

Şanlıurfa'da geçici işçi olarak çalışan acılı baba, beyninde tümör bulunan oğlunun kurtarılması için yetkililerden yardım bekliyor.
Kastamonu'da ikamet eden ve Şanlıurfa'da geçici işçi olarak çalışan Mehmet Yetgin (31), 6 yaşındaki oğlu Muhammed Baran Yetgin'in beyninde bulunan tümör nedeniyle yardım bekliyor.
Oğlunun tedavisi için yurt dışından 3 ayda bir 320 euro ile iğne getirten Yetgin, inşaatlarda işçilik yaparak oğlunu kurtarmaya çalışıyor. Maddi sıkıntılar çeken ve yurt dışından gelen iğnenin 340 euro olmasıyla yıkılan Yetgin, "Allah rızası için oğlumu kurtarın, yardımcı olun. Oğlum Muhammed'in doğumundan itibaren, beyninde kötü huylu tümör bulunmakta. Ben işsizim. Şimdiye kadar bazı büyüklerimden alınan yardım ile oğlumun tedavisini yaptırıyordum. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Ben de çare bulmak için dolaşıyorum, amelelik yapıyorum. Allah rızası için Sayın Başbakanımız, Sağlık Bakanımız bana yardım etsin. Oğlumun yaşamasını istiyorum" diyerek gözyaşlarını tutamadı.
(MUD-SO-Y)

19.01.2013 13:16:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT