1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bingöl'de Su Kesintisi İçin Vatandaşlar Uyarıldı

Bingöl'de Su Kesintisi İçin Vatandaşlar Uyarıldı

Bingölde Su Kesintisi İçin Vatandaşlar Uyarıldı
A+A-

Bingöl Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 02 Ocak 2013 Çarşamba günü su kesintisinin yapılacağı belirtildi. Basın ve Yayın Koordinatörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Kürüksuyu isale hatt

Bingöl Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 02 Ocak 2013 Çarşamba günü su kesintisinin yapılacağı belirtildi.
Basın ve Yayın Koordinatörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Kürüksuyu isale hattı Soğuk Çeşme mevkiinde meydana gelen arızadan dolayı bir gün süreyle su kesintisinin yaşanacağını belirtilerek, "İsale hattında yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle 02 Ocak 2013 Çarşamba günü su kesintisi uygulanacaktır. Tedbirli olunması konusunda halkımızı uyarır, zorunlu kesintiden dolayı özür diler, saygılar sunarız" denildi.
Yağmur suyu hattı çalışmaları nedeniyle Kültür Mahallesi'nde yol ortasında kalan içme suyu hatlarının deplase edildiğinden dolayı gündüz saatlerinde su kesintisi yaşandığı belirtilen açıklamada, "Önümüzdeki günlerde deplase çalışmalarının tamamlanması ile beraber mahalleye düzenli su verilecektir. Metan İçme suyu hattında meydana gelen arızadan dolayı Yenimahalle ve Mirzan Mahallesi'nde su kesintisi programlı bir şekilde yapılmaktadır. Yoğun kış şartlarına rağmen Metan İsale Hattı'ndaki arızanın giderilmesi için belediye ekiplerimiz bölgede çalışmalarına devam etmektedir. Kısa sürede arızanın giderilmesi ile birlikte mahallelerimize düzenli su verilecektir" ifadelerine yer verildi.
(ATL-)

31.12.2012 19:18:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT