1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bingöl'de Kar Yağışı

Bingöl'de Kar Yağışı

Bingölde Kar Yağışı
A+A-

Bingöl Belediyesi, etkili olan kar yağışı ile birlikte 11 araç ve 40 kişilik ekiple cadde ve sokaklarda kar temizlemek çalışmalarını sürdürüyor. Etkili olan kar yağışı ile birlikte karla mücadele ç

Bingöl Belediyesi, etkili olan kar yağışı ile birlikte 11 araç ve 40 kişilik ekiple cadde ve sokaklarda kar temizlemek çalışmalarını sürdürüyor.
Etkili olan kar yağışı ile birlikte karla mücadele çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Bingöl Belediyesi'ne bağlı ekipler, şehir merkezinde kapalı olan cadde ve sokaklarda çalışma başlattı. 3 greyder, 4 kepçe, 4 adet damperli kamyon ve 40 personelle şehir içerisinde kapalı olan yol ve kaldırımları açmak için çalışmalar devam ederken, mobilize edilen ekipler de ellerindeki kar kürekleri ile kaldırımlarda biriken karları temizledi. Kar küreme çalışmalarının devam ettiğini belirten Bingöl Belediyesi Basın ve Yayın Koordinatörlüğü, "Şehrimizi etkisi altına alan yoğun kar yağışının devam ettiği bugünlerde ekiplerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını yürütüyorlar. Etkili olan kar yağışı ile birlikte çalışmalara başlandı. Şehrin değişik noktalarında karla mücadele çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor. Şehrin bütün mahallelerinde kar temizliği çalışmaları yapılıyor. Ayrıca kar nedeniyle kapalı olan yolların açılmasının ardından ekiplerimiz cadde ve sokaklarda yol genişletme çalışmaları yapıyor. Ekiplerimiz 24 saat esasına göre vardiya sistemi ile çalışmalarına devam etmektedir" dedi.
(MSA-Y)

07.01.2013 10:55:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT