1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bingöl'de 11 Projeye Hibe Desteği Bingöl

Bingöl'de 11 Projeye Hibe Desteği Bingöl

Bingölde 11 Projeye Hibe Desteği  Bingöl
A+A-

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 7. etap ekonomik yatırım başvurularına Bingöl'den 11 projenin hibe almaya hak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 7. etap ekonomik yatırım başvurularına Bingöl'den 11 projenin hibe almaya hak kazandığı bildirildi.
Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, İl Proje Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda başvuruda bulunan 14 projenin tamamının uygun görülerek bakanlığa sunulduğu belirtildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Merkez Proje Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 5 adet küçükbaş hayvan ağılı, 1 adet hayvansal ürünlerin işlenmesi ve paketlenmesi, 5 adet bitkisel ürünlerin işlenmesi ve paketlenmesi ile ilgili projelerden oluşan toplam 11 projenin hibe desteği almaya hak kazandığı bildirildi.
(EY-MSA-Y)

18.02.2013 17:38:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT