1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bingöl Belediyesi Ekiplerinin Karla Mücadele Çalışmaları

Bingöl Belediyesi Ekiplerinin Karla Mücadele Çalışmaları

Bingöl Belediyesi Ekiplerinin Karla Mücadele Çalışmaları
A+A-

Bingöl Belediyesi ekipleri, etkili olan kar yağışı ile birlikte cadde ve sokakları temizlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Etkili olan kar yağışı ile birlikte karla mücadele çalışmalarını yoğun b

Bingöl Belediyesi ekipleri, etkili olan kar yağışı ile birlikte cadde ve sokakları temizlemek için çalışmalarını sürdürüyor.
Etkili olan kar yağışı ile birlikte karla mücadele çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Bingöl Belediyesi'ne bağlı ekipler, ellerindeki kar kürekleri ile cadde kenarlarındaki kaldırımlarda biriken karları temizledi. Bingöl Belediyesi 3 greyder, 5 kepçe, 4 adet damperli kamyon, 35 personel ile şehir içerisinde kapalı olan yol ve kaldırımları açmak için çalışmalarına devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada "Karla mücadele çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızı rahat ettirmek için yoğun bir gayret gösteriliyor. Etkili olan kar yağışı ile birlikte çalışmalara başlandı. Ekiplerimiz tarafından cadde ve sokaklar tuzlanarak trafik akışının normal şekilde seyretmesi sağlanıyor. Şehrin değişik noktalarında karla mücadele çalışmaları aralıksız olarak sürdürüyor. Şehrin bütün mahallelerinde kar temizliği çalışmaları yapılıyor. Ayrıca kar nedeniyle kapalı olan yolların açılmasının ardından ekiplerimiz cadde ve sokaklarda yol genişletme çalışmaları yapıyor. Şuanda kapalı olan bir yolumuz bulunmamaktadır. Ekiplerimiz 24 saat esasına göre vardiya sistemi ile çalışmalarına devam etmektedir" ifadelerine yer verildi.
(MET-Y)

18.12.2012 15:36:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT