1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bin kişiye aşure ikramı
Bin kişiye aşure ikramı

Bin kişiye aşure ikramı

HATAY - Hatay'ın Kırıkhan ilçesinin Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu'nun desteği ile Dörtyol 100. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu'nda vatandaşlara aşure dağıtıldı. Belediye Başkanı Fa

A+A-
HATAY - Hatay'ın Kırıkhan ilçesinin Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu'nun desteği ile Dörtyol 100. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu'nda vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, aşure dağıtımında yaptığı konuşmada toplumda birlik ve beraberliğin sağlanması adına yapılan bu tür organizasyonlara sonuna kadar destek vereceklerini, zira halka yapılan himetin Hakka yapılmış olduğunun bilincinde olduklarını belirtti. Okul Müdürü Kemal Yeniay'da gerçekleştirdikleri tüm etkinliklerde herzaman Yeşilköy Belediyesi'nin desteğini yanlarında bulduklarını, okula sürekli desteklerini sağladıklarını belirterek etkinliğe destek veren Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu ve Gümüş Koleji Müdürü Cabir Göksu'ya teşekkür etti.

Yapılan etkinlikle bin kişiye aşure ikram edildi. Okulda yapılan etkinlikten dolayı okul öğrencileri ve öğretmenleri memnuniyetlerini dile getirdi.
CİHAN

HABERE YORUM KAT