1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bilişim Suçlarıyla Mücadeleye Oka Desteği

Bilişim Suçlarıyla Mücadeleye Oka Desteği

Bilişim Suçlarıyla Mücadeleye Oka Desteği
A+A-

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), bilişim suçlarıyla daha etkin mücadele edilmesi amacıyla Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan projeyi kabul etti. OKA 5. Dönem Teknik Destek Programı için 1

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), bilişim suçlarıyla daha etkin mücadele edilmesi amacıyla Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan projeyi kabul etti.
OKA 5. Dönem Teknik Destek Programı için 15 bin TL mali destek sağlandığına dair sözleşme, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ile Samsun Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Acar tarafından imzalandı.
İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, teknolojinin hızla gelişimi ile birlikte meydana gelen sürekli artış gösterip farklılaşarak devam eden, bilişim ve teknoloji aracılığıyla işlenen suçlarla mücadele konusunda; Bilişim Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli personelin uzmanlaşmasının hedeflendiği ve bilişim suçlarıyla daha etkin mücadele etmesi amacıyla hazırlanan projenin OKA tarafından kabul edildiği ve projeye 15 bin TL mali destek verileceği belirtildi.
(SAM-SLH-Y)

01.02.2013 11:54:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT