1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bilecik'te Parklar İçin Yaz Hazırlıkları Başladı

Bilecik'te Parklar İçin Yaz Hazırlıkları Başladı

Bilecikte Parklar İçin Yaz Hazırlıkları Başladı
A+A-

Bozüyük'te kış mevsimi öncesinde parklardan toplanan oturma bankları bakım ve onarımdan geçirilerek, bahar ve yaz dönemi için kullanıma hazır hale getiriliyor. Bilecik'in Bozüyük Belediyesi Fen İşl

Bozüyük'te kış mevsimi öncesinde parklardan toplanan oturma bankları bakım ve onarımdan geçirilerek, bahar ve yaz dönemi için kullanıma hazır hale getiriliyor.
Bilecik'in Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı park ve bahçeler birimi tarafından kış mevsimi öncesinde ilçe içerisinde bulunan parklarda vatandaşların oturup dinlenmeleri ve sohbet etmeleri amacıyla yerleştirilen ahşap oturma bankları toplanarak, koruma altına alındı. Kış mevsiminin aşırı soğuk ve yağış gibi olumsuz etkilerinden korumak ve bu süre içerisinde gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapılabilmesi için toplanan banklar arasından yaz dönemi boyunca parklardaki kullanımlar nedeniyle oluşan kırılmış ve arızalı banklar da tespit edilerek, bakım ve onarım çalışmalarına başlandı. Belediye ahşap atölyesinde tamirat ve boyama çalışmaları yapılan oturma bankları, kış dönemi değerlendirilerek, bahar ve yaz dönemine hazır hale getiriliyor.
(FS-MA)

04.02.2013 14:12:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT