1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bilecik Belediyeler Birliği'nden Başkan Vekili Bakıcı'ya Ziyaret

Bilecik Belediyeler Birliği'nden Başkan Vekili Bakıcı'ya Ziyaret

Bilecik Belediyeler Birliğinden Başkan Vekili Bakıcıya Ziyaret
A+A-

Bilecik Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanları Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve beraberindeki belediy

Bilecik Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanları Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve beraberindeki belediye başkanları Başkan Vekili Bakıcı'ya yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak görevinde başarılar dilediler. Bakıcı, başkanların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Görevimize başladık, hem misafir ağırlıyoruz, hem sıkıntıları öğreniyoruz, hem de kendimize göre bir sistem kurmaya çalışıyoruz, Amacımız hizmet etmek" dedi.
Yağcı, "Bizim belediye başkanı olarak görevimiz kamu kurumlarındaki kurum amirlerinin, yetkililerin, memurların en verimli, en ideal şartlarda çalışmalarını temin etmek. Çünkü belediye ile bu kurumlar arasında bir sıkıntının olmasının maliyeti şehre çıkar, o beldeye çıkar" diye konuştu.
(MŞ)

08.01.2013 17:07:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT