1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi
A+A-

Bilardo Malatya İl Temsilciliği'nin 2012-2013 yılı faaliyet programında yer alan Üç Bant Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilen müsabakalara 30 sporcu k

Bilardo Malatya İl Temsilciliği'nin 2012-2013 yılı faaliyet programında yer alan Üç Bant Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi.
Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilen müsabakalara 30 sporcu katıldı. 3 gün süren müsabakalar sonucunda Murat Bayram ile Aykut Ertunç finale kaldı. Büyük bir heyecana sahne olan ve çekişmeli geçen final müsabakasını 3-2 kazanan Aykut Ertunç il şampiyonluğunu elde ederken, Murat Bayram ikinci, Hasan Bozbay üçüncü ve Ömer Faruk Serçe dördüncü oldu.
Bilardo Malatya İl Temsilcisi Alaattin Geneş, il seçmelerine 30 sporcunun katıldığını kaydederek, ilk 4'e giren sporcuların Şubat ayı içerisinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacaklarını söyledi. Müsabakaların çekişmeli ve heyecanlı geçtiğine dikkat çeken Geneş, "Bütün sporcularımızı gösterdikleri performans ve mücadeleden dolayı kutluyorum" dedi.
(FD-Y)

10.01.2013 17:00:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT