1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bik Şube Müdürü Osman Başeğmez'den Ksmmmo'ya Ziyaret

Bik Şube Müdürü Osman Başeğmez'den Ksmmmo'ya Ziyaret

Bik Şube Müdürü Osman Başeğmezden Ksmmmoya Ziyaret
A+A-

Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Osman Başeğmez, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ziyaret etti. Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Osman Başeğmez'in göreve başlamasının ar

Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Osman Başeğmez, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ziyaret etti.
Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Osman Başeğmez'in göreve başlamasının ardından Kayseri SMMM Odası'na yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Suat Özsoy, "Kurumlar arasındaki yakın iletişimin ve birlikte etkin çalışmalar yürütmenin bu şehrin menfaatleri için gerekli olduğunu biliyoruz. Basın, kamuoyunun ve kurumların ortak sesidir" dedi.
Özsoy, kurumlar arasındaki yakın iletişimin basın oda ilişkilerinin düzenli yürütülmesi açısından ve resmi ilanların düzenli bir şekilde devam etmesi açısından da son derece önemli olduğunu vurguladı.
Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Osman Başeğmez ise Kayseri SMMM Odası Başkanı Suat Özsoy'a ve Yönetim Kurulu'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, birlikte çalışmanın kurum açısından da önem arz ettiğini ve bundan sonra da birlikte çalışacaklarını ümit ettiklerini söyledi.
(AÖ-Y)

06.12.2012 13:27:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT