1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Biga'ya Bilgisayar Laboratuarı

Biga'ya Bilgisayar Laboratuarı

Bigaya Bilgisayar Laboratuarı
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde bilgisayar laboratuarı açıldı. Çanakkale Onsekiz Mart Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Bilgisayar Laboratuarı tören

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde bilgisayar laboratuarı açıldı.
Çanakkale Onsekiz Mart Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Bilgisayar Laboratuarı törenle açıldı. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, yaptığı açıklamada, bilgisayarsız, kitapsız ve kalemsiz eğitimin olamayacağını söyledi. BİİB Fakültesi Dekanı Prof. Dr Hamit Palabıyık, öğrenciler ve öğretim elemanlarının yararlanması için 130 bilgisayardan oluşan bir laboratuar oluşturduklarını belirtti. Palabıyık, "Kampus içinde internet kafe mevcut. Ama öğrencilerimizin para vererek internete girmesi etik gelmiyor. Bu yüzden eski kütüphanemizi bilgisayar laboratuarı olarak dizayn ettik. Laboratuarımız sabah 08:00'den akşam 20:00'ye kadar açık olacak" dedi.
Açılışa Çanakkale Ak Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir, Kaymakam Fatih Genel, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Sedat Laçiner, Belediye Başkanı Mehmet Özkan ve akademisyenler katıldı.
(ST-GD-MŞ)

18.02.2013 17:48:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT