1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bigadiç Bor İşletmesine Yeni Müdür

Bigadiç Bor İşletmesine Yeni Müdür

Bigadiç Bor İşletmesine Yeni Müdür
A+A-

Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde, Seyit Çobaner'den boşalan Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne Bilal Ambar getirildi. Eski işletme müdürü Seyit Çobaner ise Etimaden İşletmeleri Genel Müdürlüğe Müşavir ola

Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde, Seyit Çobaner'den boşalan Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne Bilal Ambar getirildi. Eski işletme müdürü Seyit Çobaner ise Etimaden İşletmeleri Genel Müdürlüğe Müşavir olarak atandı.
Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğünde, 2010 yılının Ağustos ayından beri İşletme Müdür Yardımcılığı (Teknik Müdür)olarak görevini devam ettirirken İşletme Müdürü olarak atanan Bilal Ambar, 1960 Rize doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Maden Mühendisliğinden mezun olan Ambar, evli ve 4 çocuk babası. Yeni işletme müdürü Bilal Ambar, 1998 yılından beri Bigadiç Bor İşletme Mürlüğünde mühendislik, başmühendislik ve teknik müdürlük görevlerinde bulundu. İşletme Müdür Yardımcılığı görevindeyken bir çok başarılı çalışmalara katkı sağlayan Bilal Ambar'ın İşletme müdürü olarak atanması işletme personeli ve Bigadiçli vatandaşlar tarafından da sevinçle karşılandı. Bu arada, Bar İşletmesinde İnsan Kaynakları Birim Sorumluluğuna ise Halil Bayrak'ın yerine Talip Karslıoğlu atandı.
(YU)

14.01.2013 19:01:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT