1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Biga Myo'da Bölüm Kurulları Toplandı

Biga Myo'da Bölüm Kurulları Toplandı

Biga Myoda Bölüm Kurulları Toplandı
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Meslek Yüksekokulu'nda 2012-2013 bahar yarı yılı bölüm kurulu toplantıları yapıldı. Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. Şemun Tayyar, müdür yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Dilek Dönm

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Meslek Yüksekokulu'nda 2012-2013 bahar yarı yılı bölüm kurulu toplantıları yapıldı.
Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. Şemun Tayyar, müdür yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Dilek Dönmez Polat ve Öğr. Gör. Hasan Kocabıyık'ın katılımları ile gerçekleşen toplantılarda, Biga Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan eğitim programlarında görevli akademik personel ile ayrı ayrı görüşmeler yapılarak, 2012-2013 eğitim öğretim yılı bahar dönemine yönelik akademik ve idari çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantılar Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Şemun Tayyar'ın okul hakkında kısa bilgilendirmeleri ile başladı. Ardından ilgili bölüm başkanları ve akademik personel sırasıyla söz alarak, programlarına yönelik akademik çalışmalar, eğitim-öğretim-araştırma faaliyetleri ile bu faaliyetlerin artırılması hakkında neler yapılabileceği ve programların kısa, orta ve uzun vadeli gelecekleri masaya yatırıldı.
Öğrenci danışmanlıkları, staj işlemleri, kütüphane, teknik geziler, laboratuar ve bilgisayar imkanları, vb. konularında fikir alışverişinde bulunuldu. Biga Meslek Yüksekokulu bünyesindeki 10 bölüm başkanlığına bağlı 14'ü birinci öğretim 5'i ikinci öğretim olacak şekilde 19 programda toplam 1417 öğrenci eğitim görüyor.
(ST-GD-MŞ)

20.02.2013 15:42:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT