1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Biga Esnafına Kredi Kolaylığı

Biga Esnafına Kredi Kolaylığı

Biga Esnafına Kredi Kolaylığı
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Garanti Bankası ile kredi protokolü imzaladı. Biga Şube Müdürü Akın Pilaz, "Garanti Bankası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası'yla imzaladığı

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Garanti Bankası ile kredi protokolü imzaladı.
Biga Şube Müdürü Akın Pilaz, "Garanti Bankası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası'yla imzaladığı kredi anlaşmasıyla oda üyelerine uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi verecek. Biga TSO'ya kayıtlı işletmeler, Garanti Bankası'nın kredilerinden faydalanabilecek. İşletmeler, kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde, ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası'ndan alabilecek. Üyeler Garanti Bankası'nın Biga TSO üyesi işletmelere 50.000 TL'ye kadar, 36 ay vade seçeneğiyle sunduğu kredi imkanından faydalanabilecek. Kadın girişimciler ve işini yeni kuran işletmelere ise daha uygun şartlarda kredi imkanı sunulacak" dedi.
Biga TSO'da yapılan protokol imza törenine Biga TSO Başkanı Tunçay Yaşar, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Canpolat, Faruk Sezen ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu ile Garanti Bankası Biga Şube Müdürü Akın Pilaz ve KOBİ Bankacılığı Müşteri İlişkileri Yöneticisi Yücel Dereli katıldı.
(ST-GD-MŞ)

05.02.2013 11:18:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT