1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bidav ile Keser'in seçim çalışmaları devam ediyor

Bidav ile Keser'in seçim çalışmaları devam ediyor

Bidav ile Keser'in seçim çalışmaları devam ediyor
A+A-

BDP İPekyolu Belediye Eş Başkan adayları Aygül Bidav ile Veysel Keser seçim çalışmaları kapsamında Selimbey Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı.

BDP İPekyolu Belediye Eş Başkan adayları Aygül Bidav ile Veysel Keser seçim çalışmaları kapsamında düzenledikleri ev ve mahalle toplantılarına devam ediyor. "Öz yönetime, özgür kimliğe" şiarı ile seçim çalışmasını sürdüren Bidav ile Keser halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Bidav ile Keser seçim çalışmaları kapsamında Selimbey Mahallesi'nde düzenlenen ev toplantısına katıldı.Mahalle de düzenlenen 4 toplantıya katılan Bidav ile Keser, seçim çalışmalarına ilişkin yurttaşlara bilgilendirmede bulundu. Mahallede bulunan sorunları da not alan Bidav ile Keser, yurttaşlara sorunların çözümü için söz verdi.

Yaklaşan yerel seçimlere ilişkin konuşan Bidav ile Keser,"Bizler 2014 seçimlerine sadece bir belediye kazanmak ile bakmıyoruz. Bu seçimler halkımızla birlikte kendimizi yönetme seçimidir. Halkımızın öz yönetime katılıp, kendi kimlikleri ile yerel yönetim modeline dahil olacaktır" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT