1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bıçakla Ağır Yaralamaya Tutuklama Muammer Ay Samsun

Bıçakla Ağır Yaralamaya Tutuklama Muammer Ay Samsun

Bıçakla Ağır Yaralamaya Tutuklama  Muammer Ay    Samsun
A+A-

Samsun'da internet kafede bir kişiyi boynundan bıçakladığı iddia edilen 16 yaşındaki genç, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Olay, Tekkeköy ilçesinde bulunan bir internet kafede me

Samsun'da internet kafede bir kişiyi boynundan bıçakladığı iddia edilen 16 yaşındaki genç, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
Olay, Tekkeköy ilçesinde bulunan bir internet kafede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kavganın devamı olarak internet kafede tartıştığı F.B.'yi(18) boynundan bıçakla ağır yaraladığı iddia edilen 16 yaşındaki M.K., polis tarafından gözaltına alındı. Hastaneye kaldırılan F.B., yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen M.K., bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Kavgayı ayırdığı için kendisini darp eden F.B.'yi bıçakladığını iddia eden M.K., verdiği ifadede, "F.B. ile F.Ç. kavga ediyorlardı. Kendilerini ayırdım ve F.B.'nin elindeki bıçağı alıp olayda kullanmasın diye internet kafedeki kapı yanındaki koltuğun arasına sakladım. F.Ç.'yi internet kafeden dışarı çıkartıp evine gönderdim. Daha sonra F.B. yanıma gelerek kendilerini ayırdığım için bana saldırdı. Ben de bıçağı sakladığım koltuğun arasından alıp kendimi korumak için savurdum. Amacım yaralamak değil, korkutmaktı" dedi.
Nöbetçi mahkemeye ifade veren M.K., tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
(MAY-SLH-Y)

04.12.2012 18:13:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT