1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bgc'den Başkan Yılmaz'a Ziyaret

Bgc'den Başkan Yılmaz'a Ziyaret

Bgcden Başkan Yılmaza Ziyaret
A+A-

Bolu Gazeteciler Cemiyeti'ne (BGC) üye gazeteciler, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Caner Güngör başkanlığındaki BGC üyeleri, Belediye Başkanlığı makamında Başkan Yı

Bolu Gazeteciler Cemiyeti'ne (BGC) üye gazeteciler, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Caner Güngör başkanlığındaki BGC üyeleri, Belediye Başkanlığı makamında Başkan Yılmaz'la buluştu. BGC Kongresi sonrası kendilerinde başarı dileklerinde bulunan ve cemiyet sosyal tesislerini ziyaret eden Yılmaz'a iade-i ziyaret gerçekleştiren gazeteciler adına Güngör açıklamalarda bulundu. Her Bolulu vatandaş gibi Bolu'da görev yapan gazetecilerin Başkan Yılmaz'a 7/24 her an ulaşabildiklerini ifade eden Güngör, Yılmaz'ı kendilerine bir ağabey olarak gördüklerini söyledi. Bolu'da sürdürülen yoğun çalışma temposundan dolayı Başkan Yılmaz'a ve ekibine başarı dileğinde bulunan Güngör, Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.
Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise yaptığı açıklamada, gazetecilik mesleğinin zorluğuna dikkat çekerek, "Kar kış demeksizin Bolululara haber ulaştırmayı amaç edinen siz gazetecilerin yaşadıkları sorunları görüyoruz. Tabi ki seyirci kalmak yerine yardımcı olmayı görev edindik. Belediyeler nasıl hizmet birimleriyse gazetecilikte öyle benim için. Özgür ve bağımsız habercilik anlayışıyla çalışan her gazeteciye saygımız sonsuz. Ben bu soğuk kış günlerinde emeğinizden dolayı sizleri kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
BGC Başkanı Caner Güngör, konuşmaların ardından İHA Bolu Muhabiri Bülent Velioğlu tarafından geçtiğimiz yıllarda at üzerinde görüntülenen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın fotoğrafını hediye etti.
(UU)

21.12.2012 18:22:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT