1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bezm-i Safa'ya Aykut Kuşkaya Konuk Oldu

Bezm-i Safa'ya Aykut Kuşkaya Konuk Oldu

Bezm-i Safaya Aykut Kuşkaya Konuk Oldu
A+A-

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Bezm-i Safa fasılları programının bu haftaki konuğu sanatçı Aykut Kuşkaya oldu. Estergon Türk Kültür Merkezi kümbet katındaki programa Keçiören

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Bezm-i Safa fasılları programının bu haftaki konuğu sanatçı Aykut Kuşkaya oldu.
Estergon Türk Kültür Merkezi kümbet katındaki programa Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve Eşi Hatice Ak katıldı. Keçiörenlilerin büyük ilgi gösterdiği programa ney, tanbur, ud ve bendir eşliğinde tasavvuf musikisi dinletisi sunuldu. İlahi ve tasavvuf musikisi eserlerinden oluşan repertuarını seslendiren Aykut Kuşkaya ,sevenlerine güzel bir gece yaşattı.
Programın sonunda sahneye çıkan Başkan Ak,Kuşkaya'yı Keçiören'de konuk etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve sanatçıya çiçek takdim etti.
Her pazartesi Estergon Türk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Bezm-i Safa fasıllarına usta isimler konuk oluyor.Program Tasavvuf musikisi icrasının ardından, katılımcıların sohbetleriyle devam ediyor.
(BK-ÖK-Y)

16.01.2013 10:59:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT