1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beyşehir'de Polis Uygulamaları Arttı

Beyşehir'de Polis Uygulamaları Arttı

Beyşehirde Polis Uygulamaları Arttı
A+A-

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, polisin yeni yıl ile birlikte asayişe yönelik uygulamaları artış gösterdi. İlçede halkın huzur ve güvenliğinin devamlılığının sağlanması, önleyici polislik hizmetlerin

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, polisin yeni yıl ile birlikte asayişe yönelik uygulamaları artış gösterdi.
İlçede halkın huzur ve güvenliğinin devamlılığının sağlanması, önleyici polislik hizmetlerinin geliştirilmesi, şüpheli görülen şahıs ve araçların kontrolü ile arananların yakalanması amacıyla ilçe merkezinde özellikle akşam saatlerinde değişik noktalarda uygulama yapılıyor. Uygulamalarda sürücüler trafik yönünden denetlenirken, şahısların elektronik ortamda sorgulaması da yapılıyor.
Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ve trafik ekiplerinin değişik noktalarda akşam saatlerinde birlikte müşterek yürüttüğü uygulamalarda sürücülerin trafik kurallarına uyup uymadıkları belirleniyor. Emniyet kemeri, alkol, ışık donanımı gibi değişik konularda uygulama yapan trafik ekipler, kurallara uymadığı belirlenen sürücülere cezai işlem uyguluyor. Trafik ekipleri denetim ve kontrollerini trafik yönünden yaparken, asayiş ekipleri ise sürücü ve vatandaşların GBT sorgusunu yapıyor. Daha huzurlu bir kent olması için çalışmalarını sürdüren polis ekiplerinin, denetim ve kontrollerinin bundan sonra da süreceği bildirildi.
(ARÖ-İP-Y)

05.01.2013 12:07:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT