1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beyşehir Polisi, Drift Yapan Sürücüleri Takip Altına Aldı Ali Rıza Önses Konya

Beyşehir Polisi, Drift Yapan Sürücüleri Takip Altına Aldı Ali Rıza Önses Konya

Beyşehir Polisi, Drift Yapan Sürücüleri Takip Altına Aldı  Ali Rıza Önses    Konya
A+A-

Konya'nın Beyşehir ilçesinde yollarda drift yaparak trafik güvenliğini tehlikeye düşüren motorlu araçlar takip altına alınıyor. Şehir merkezinde son günlerde trafik güvenliğini tehlikeye düşüren ar

Konya'nın Beyşehir ilçesinde yollarda drift yaparak trafik güvenliğini tehlikeye düşüren motorlu araçlar takip altına alınıyor.
Şehir merkezinde son günlerde trafik güvenliğini tehlikeye düşüren araçların arttığına yönelik şikayetler üzerine alarma geçen Beyşehir polisi, cadde ve sokaklarda, mahalle aralarında drift yapan sürücülere yönelik uygulamalarını artırdı. Beyşehir şehir merkezinde özellikle havanın karardığı akşam saatlerinde bu yönde denetim ve kontrollerini sıklaştıran trafik ekiplerine, asayiş ve değişik noktalarda görev alan ekipler de destek veriyor. İhbar edilen araç sürücüleri, uygulama ve değişik noktalarda durdurulurken sorgulamaları yapılıyor, araçlarında ve evraklarında eksikleri varsa veya trafik kurallarına uymadığı belirlenirse cezai işlem uygulanıyor. Beyşehir'de yollarda drift yapan sürücülere yönelik uygulamaların bundan böyle de aralıksız olarak ve kararlılıkla sürdürüleceği, trafik kurallarına uymayan ve trafik güvenliğini tehdit eden sürücülere cezai işlemlerin hız kazanacağı öğrenildi.
(ARÖ-FM-Y)

12.02.2013 18:26:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT