1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beyşehir Osb Bölge Müdürü Korkmaz, Akşehir Gezisini Değerlendirdi

Beyşehir Osb Bölge Müdürü Korkmaz, Akşehir Gezisini Değerlendirdi

Beyşehir Osb Bölge Müdürü Korkmaz, Akşehir Gezisini Değerlendirdi
A+A-

Konya'nın Beyşehir İlçesi Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Bölge Müdürü Mutlu Korkmaz, Beyşehirli sanayici ve iş adamları ile birlikte hafta sonu Akşehir ilçesine gerçekleştirilen gezinin oldukça verimli

Konya'nın Beyşehir İlçesi Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Bölge Müdürü Mutlu Korkmaz, Beyşehirli sanayici ve iş adamları ile birlikte hafta sonu Akşehir ilçesine gerçekleştirilen gezinin oldukça verimli geçtiğini ifade etti.
Korkmaz, yaptığı açıklamada, Beyşehir Ticaret Odası ve Beyşehir OSB Müdürlüğü tarafından Akşehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrika ve işletmelere yönelik olarak gerçekleştirilen gezi programını değerlendirdi. Akşehir temaslarının Beyşehirli sanayicilerin ufkunun açılması konusunda faydalı olacağını umduğunu dile getiren Korkmaz, devreye giren yeni teşvik kanununun ardından Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi'nin de yatırımcı yönünden atılım gerçekleştirmeye başladığını aktardı. Söz konusu kanundan istifade edilebilmesi için yeni yatırımcıların önünde 2013 yılının Ağustos ayına kadar süre bulunduğunu anımsatan Korkmaz, yeni müteşebbislerin Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi'ne yatırım yapma konusunda elini çabuk tutmasını da istedi. Korkmaz, Akşehir gezisine katılan Konya milletvekilleri, Beyşehir bürokratları ve Beyşehirli sanayici ve iş adamları ile Beyşehir heyetini Akşehir ilçesinde en güzel şekilde ağırladıkları belirtilen Akşehir Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı'na da teşekkür etti.
(ARÖ-AH-Y)

11.02.2013 14:32:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT