1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beyşehir Karaburun Yoluna 1,2 Milyonluk Ödenek

Beyşehir Karaburun Yoluna 1,2 Milyonluk Ödenek

Beyşehir Karaburun Yoluna 1,2 Milyonluk Ödenek
A+A-

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafız Huğlu, bölgenin turizmi için önemli olan ve Karaburun Plajı'na ulaşımı sağlayan 6 kilometrelik yolun yapım ve asfaltlama çalışmaları işinin 2013 yılı yatırım progr

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafız Huğlu, bölgenin turizmi için önemli olan ve Karaburun Plajı'na ulaşımı sağlayan 6 kilometrelik yolun yapım ve asfaltlama çalışmaları işinin 2013 yılı yatırım programına alındığını açıkladı.
Huğlu, Beyşehir Gölü'nün Karaburun Plajı'na ulaşımı sağlayan 6 kilometrelik yolun yapım ve asfalt çalışmaları için 1 milyon 200 bin liralık bir ödeneğin Konya İl Özel İdaresi'nin bütçesine aktarıldığını müjdeledi. Konya'da tatilcilerin gözde mekanı olan Karaburun Plajı'nın özellikle yaz döneminde turizm açısından büyük önem taşıdığını belirten Huğlu, "Özellikle yaz döneminde gerek ilçemiz halkının, gerekse Konya ve diğer ilçelerden gelenlerin uğrak mekanı haline gelen geçtiğimiz yıllarda bir yatırımcımız tarafından plaj olarak düzenlenen göl kıyısındaki Karaburun bölgesine ulaşımı sağlayan yolun yapımı ve asfaltlanması için gerekli ödeneğin ayrılması ve yatırım programına aldırılması için uzun zamandan beridir parti olarak bir gayretin içerisindeydik. Nihayet girişim ve çabalarımız meyvesini verdi. Konya milletvekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı'nın da destekleriyle bu konuda sonuca ulaşmış durumdayız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
(ARÖ-AH-Y)

26.12.2012 12:59:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT