1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Beypazarı neden Mansur Yavaş'a oy vermedi?

Beypazarı neden Mansur Yavaş'a oy vermedi?

Beypazarı neden Mansur Yavaş'a oy vermedi?
A+A-

Gökçek, "Flaş... Flaş... Flaş... CHP'nin genel merkezinde oy sayma görüntüleri ortaya çıktı" diye yazıp bir videoyu takipçileriyle paylaştı.

Gökçek, "Flaş... Flaş... Flaş... CHP'nin genel merkezinde oy sayma görüntüleri ortaya çıktı" diye yazıp bir videoyu takipçileriyle paylaştı. Videoda ise "Köyden indim şehire" filmindeki altın sayma sahnesi vardı.

'BEYPAZARI NİYE YAVAŞ'A OY VERMEDİ?

Gökçek, twitter'dan şu mesajları paylaştı:

Yavaş Beypazarı'nda 10 yıl belediye başkanlığı yaptı. Ben bismillah yeni başlıyorum. Dedim ki bütün anket firmalarını Beypazarı'na ankete davet ediyorum. Geldiler ölçtüler ama hiçbirinin sonucu medya tarafından konu edilmedi. Sonunda sandığa geldik. İşte sonuçlar... Beypazarı'nda Melih 16387 oy aldı, Mansur 11451 oy aldı. Aradaki fark yüzde 43. Şimdi soru şu? 10 yıl belediye başkanlığı yaptığı Beypazarı'nda Beypazarlı Mansur'a çok başarılı olduğu için mi oy vermedi? Beypazarlı'nın güvenmediği Mansur Yavaş'a Ankaralı niye güvensin. Sağduyulu Ankara'ya teşekkürler. Sandık başında bizim bir üyemiz, Mansur'un müttefikleri ile birlikte 4 üyesi vardı. Hala hile var diye ağlıyorlar. Siz bu kadar aciz misiniz? Sizin sandık başına koyduğunuz kişiler takip özürlü mü? ankarahaber

A+A-

HABERE YORUM KAT