1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beyoğlu'nda Korkutan Yangın

Beyoğlu'nda Korkutan Yangın

Beyoğlunda Korkutan Yangın
A+A-

Beyoğlu'nda 3 katlı binanın birinci katında çıkan yangında çok sayıda kişi mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri dar sokaklar ve park halindeki araçlardan olay yerine güçlükle girerken, olayda dumandan etkil

Beyoğlu'nda 3 katlı binanın birinci katında çıkan yangında çok sayıda kişi mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri dar sokaklar ve park halindeki araçlardan olay yerine güçlükle girerken, olayda dumandan etkilenen vatandaşlara sağlık ekipleri müdahale etti.
Olay, Çukur Mahallesi Geniş Yokuşu Sokak içerisinde yeralan bir binada akşam saatlerinde meydana geldi. Üç katlı binanın birinci katında çıkan ve nedeni henüz tespit edilemeyen yangın, çevrede korku ve paniğe neden oldu. İhbar üzerine olay yerine Beyoğlu ve Şişli itfaiye ekipleri sevk edildi. Çıkan yangında binayı terk edemeyen çok sayıda daire sakini, içeride mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri bir taraftan yangını söndürmeye çalışırken, diğer taraftan da çatıda ve balkonda mahsur kalan vatandaşları kurtarmak için seferber oldu. Mahsur kalan vatandaşlar kısa sürede tahliye edilirken yoğun dumandan etkilenen bina sakinlerine olay yerine gönderilen sağlık ekiplerince müdahale edildi. Yangın, itfaiyenin yoğun müdahalesiyle çevredeki binalara sıçramadan kontrol altına alındı.
Can kaybı ve yaralanmanın bulunmadığı yangınla ilgili inceleme çalışması başlatıldı.
(ME-AS-Eİ-Y)

04.01.2013 21:24:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT