1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Beylikdüzü'nde Belediye Personeline Yangın Eğitimi

Beylikdüzü'nde Belediye Personeline Yangın Eğitimi

Beylikdüzünde Belediye Personeline Yangın Eğitimi
A+A-

Beylikdüzü Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Sivil Savunma Bürosu tarafından belediyenin bina sorumlularına yangın eğitimi verildi. Beylikdüzü Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Sivil Savu

Beylikdüzü Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Sivil Savunma Bürosu tarafından belediyenin bina sorumlularına yangın eğitimi verildi.
Beylikdüzü Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Sivil Savunma Büro Sorumlusu Kadir Çelen, müdürlük bünyesinde oluşturulan bina sorumlularına olası bir yangında ne şekilde davranmaları gerektiğini uygulamalı bir eğitim ile anlattı. Verilen eğitimde yangın söndürme ve yangın sonrası alınması gereken tedbirler konusunda slayt gösterisi yapılırken, yangın tüpü ile yangına müdahale çalışmaları da yer aldı.
Eğitimi veren Sivil Savunma Büro Sorumlusu Kadir Çelen, yangına müdahale konusunda birçok yanlış yapıldığını, yaşanabilecek problemlerin önüne geçebilmek için verilen eğitimin önemli olduğunu dile getirdi. Daha sonra alanda belediye binalarının yangın sorumlularına, yangın tüpü ile yangına müdahale eğitimi verildi. Yetkililere ayrıca, binalara asılması için bilgilendirici panolar dağıtıldı.
(ÇK-ÖK-Y)

11.02.2013 16:37:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT