1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Beyaz Show bu hafta yine kahkaha tufanı...

Beyaz Show bu hafta yine kahkaha tufanı...

Beyaz Show bu hafta yine kahkaha tufanı...
A+A-

Beyaz show 5 aralıK 2014 bu haftaki ve bu akşamki konukları yine ekranları ve Tüm Türkiyeyi kahkahaya boğacak . Beyazıt Öztürk ün bu haftaki konukları ile yine çok şahane...

5 Aralık 2014 cuma Beyaz Show a bu hafta ünlü şarkıcılardan Alişan , Çakallala dans 3 filminin rolk arkaşaları olan Derya baykal ve kızı derya şensoy un yanısıra sevilen ve beğenilen oyuncu hemde sunucu Serhat kılıç bu akşam Beyazıtın konuk program misafiler olacak.

Beyaz show her hafta cuma gecesi saat 23.15 te başlıyor. Beyaz show yıllardır vazgeçilemeyen tutku ve eğlencenin tek adresi olarak yıllardır Kanal D ekranlarından naklen yayın hayatına son sürat devam ediyor.

Beyaz show bu akşamki konu ve konuk oyuncularla  her hafta olduğu gibi bu gecede hoş sohbetler en güzel espiriler , en güzel şarkılar ve hazırlanan en güzel video vtr ler ile kanal d televizyonlarını ve Tüm Türkiye yi eğlenceye boğacak.

Beyaz show 5 aralık 2014 cuma bu geceki şahane konukları alişan Derya Baykal Derya şensoy ve Serhat kılıç ile kanal D de bu akşam Beyaz show Talk show programında olacak  işte bu haftaki Beyaz show konukları tanıtım fragmanı

beyazz-003.jpg

beyaz-show-wanhaber.png

A+A-

HABERE YORUM KAT