1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 'Beyaz Bayrak' projesi semineri

'Beyaz Bayrak' projesi semineri

'Beyaz Bayrak' projesi semineri
A+A-

Van’ın İpekyolu Belediyesi, ilçede bulunan kamuya açık tüm işletmelere dönük başlattığı ‘Beyaz Bayrak Projesi’ kapsamında eğitim semineri verdi.

İpekyolu Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan kamuya açık tüm işletmelere dönük başlatılan ‘Beyaz Bayrak Projesi’ kapsamında ilçe esnafına Van Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı ile koordineli olarak Van TSO’da eğitim semineri düzenledi.

‘Gıda Hijyen Eğitimi’ seminerine İpekyolu ilçesinde bulunan lokanta, restoran, cafe ve fırın işletmecileri ile İpekyolu Belediyesi, Edremit Belediyesi ve Van Büyükşehir Belediyesi gıda mühendisleri katıldı. Mühendisler tarafından ‘Beyaz Bayrak Projesi’ hakkında fırın, cafe ve restoran sahiplerine uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirilerek, sağlıklı ve güvenilir hizmet verilmesi konusunda uyarıda bulundular.

Eğitime katılan işletmecileri, ‘Beyaz Bayrak Projesi’nden duydukları memnuniyeti dile getirirken, merak ettikleri konularda da soru sorarak bilgi alışverişinde bulundular.
Eğitim sonunda katılımcılara iş yerlerinde uyulması gereken kuralların yazılmış olduğu broşürler dağıtıldı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT