1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beü Rektörü Özer Gökçebey İlçesine Ziyaret Gerçekleştirdi

Beü Rektörü Özer Gökçebey İlçesine Ziyaret Gerçekleştirdi

Beü Rektörü Özer Gökçebey İlçesine Ziyaret Gerçekleştirdi
A+A-

Zonguldak BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut özer Gökçebey ilçesine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Zonguldak BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut özer Gökçebey ilçesine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. B

Zonguldak BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut özer Gökçebey ilçesine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Zonguldak BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut özer Gökçebey ilçesine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Gökçebey'de İlçe Kaymakamlığı, Belediye, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksek Okulu'na ziyaretler gerçekleştirdi. BEÜ Rektörü Prof. Dr. Özer, Gökçebey'de ilk ziyareti İlçe Kaymakamı Bülent Hamitoğlu'na gerçekleştirerek makamında ziyaret etti. BEÜ Rektörü Prof. Dr. Özer'i İlçe Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Çanakcılar Seramik Onursal Başkanı Mithat Çanakcı, Gökçebey Mehmet-Mithat Çanakçı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcı Doç. Dr. Bülent Haner, Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan ve daire amirleri karşıladı. Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer'e, Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Hamitoğlu," Gökçebey Mehmet-Mithat Çanakçı Meslek Yüksekokulumuzun, gelişmesi, büyümesi adına Yeni bölümler açılarak, öğrenci sayısının artması ve ilçenin sosyal iktisadi büyümesine katkı sağlaması adına yaptığınız çalışmaları yakinen biliyoruz. Ayrıca İlçemize 4 yıllık fakülte açılmasını istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir. Çanakcılar Seramik Ailesinden Mithat Çanakcı'nın Fakülte binasını yapacağının sözünü aldık. Buradan da Çanakçılar ailesine teşekkür ediyorum" dedi.
BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Kaymakam Hamitoğlu'na, Gökçebey Mehmet-Mithat Çanakçı Meslek Yüksekokulunun gelişmesi büyümesi için yeni bölümler açmayı düşündüklerini ve böylelikle öğrenci sayısının artacağını ifade etti. Özer," Okulumuzun fiziki imkanların geliştirilmesi ve sıkıntıların giderebilmesi için İlçe, Kaymakam, İşadamları, Belediye ve ilçe halkından destek bekliyoruz. Bizim sloganımız ' Birlikte Başarabiliriz. Birlik ve beraberlikte bir araya gelip ortak noktada birleşirsek, o kadar çok verimli hizmetler yaparız. 4 yıllık Fakülte açılması isteği konusuna gelince, arsa konusu çözümü ve fakülte binası yapıldığı takdirde açılabilir"dedi. Daha sonra Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Belediye ve Gökçebey Mehmet-Mithat Çanakçı Meslek Yüksekokulu'na gitti. BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer'in ziyaretinden Gökçebeyliler memnun oldu.
(SA-OA-Y)

18.01.2013 11:11:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT