1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bestelerin Efendisi, Karşıyaka'nın Gönüllü Müzik Elçisi Olmak İstiyor

Bestelerin Efendisi, Karşıyaka'nın Gönüllü Müzik Elçisi Olmak İstiyor

Bestelerin Efendisi, Karşıyakanın Gönüllü Müzik Elçisi Olmak İstiyor
A+A-

"Bestelerin efendisi" ismiyle ünlenen Bülent Özdemir, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ı ziyaret etti. Karşıyaka'nın gönüllü müzik elçisi olmak istediğini belirten sanatçı, "Karşıyaka'da dünyaya

"Bestelerin efendisi" ismiyle ünlenen Bülent Özdemir, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ı ziyaret etti. Karşıyaka'nın gönüllü müzik elçisi olmak istediğini belirten sanatçı, "Karşıyaka'da dünyaya geldim, çocukluğum burada geçti. Anılarımı yaşatmak istiyorum, Karşıyaka'nın her etkinliğine gönüllü katılırım" dedi.
Başta Sibel Can'ın söylediği "Devlerin Aşkı" şarkısı olmak üzere Sezen Aksu, Volkan Konak gibi pek çok sanatçıya besteler yapan Bülent Özdemir sol eliyle gitar çalarak oluşturduğu sitiliyle de ünlendi. Karşıyaka Belediye Opera ve Tiyatro Sahnesi'nde geçtiğimiz ay Hande Dönmez ile birlikte düzenlediği konserde sevenleriyle buluşan Özdemir Karşıyaka'dan daire satın aldığını belirterek, "Çocukluk ve gençlik günlerim Karşıyaka'da geçti. İstanbul'da ünlendim, ancak burayı unutmam mümkün değil. İzmir'den yetişen çok sanatçı var. Karşıyaka'ya daha çok gelmek istiyorum. Eşim de Karşıyakalı. Karşıyaka için her projeye destek olmaya hazırım" şeklinde konuştu.
Eşi Günay Özdemir ve çocukluk arkadaşı Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Ramadan Gezginci ile birlikte Başkan Durak'ı ziyaret eden Bülent Özdemir Karşıyaka'da anılarını yaşatma imkanı bulduğunu söyledi.
Özdemir'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak ise, sanatçıyı daha fazla Karşıyaka'da görmek istediklerini vurgulayarak, "Sizin Karşıyaka'ya bağlılığınız bizleri çok sevindirdi. Karşıyaka'da bir dönem de olsa yaşayan herkes ömür boyu Karşıyakalı oluyor. Etkinliklerimizde sizleri aramızda görmek bizleri mutlu eder. Karşıyakalılar adına gösterdiğiniz bu yakınlık nedeniyle teşekkür ederim" diye konuştu.
(OA-ERG-Y)

15.02.2013 11:12:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT